VÝROBA BANNERŮ

S výrobou reklamních bannerů máme dlouholeté zkušenosti. Náš první reklamní banner spatřil světlo světa již v roce 2004. Bude to tedy již 10 let, co se výrobou reklamních bannerů zabýváme.

Jak může Váš banner vypadat?

Již jsme zrealizovali poměrně velké množství bannerů. Není tedy v našich možnostech prezentovat všechny bannery. Připravili jsme několik ukázek. Prohlédněte si naše reference bannerů.

Co budeme od Vás požadovat?

Specifikaci banneru - většinou postačí informace o tom, na jakém portálu Váš banner poběží a informaci o pozici (rozměr a typ), kterou jste pro svůj banner na daném portálu zakoupili. Dle těchto údajů již další specifikaci známe, případně si ji sami zjistíme.

Cíl reklamy - potřebujeme vědět, co bude marketingovým záměrem reklamy, jaký produkt, službu bude propagovat. Tyto podklady jsou důležité pro myšlenku, kterou banner musí mít.

Cílený web - potřebujeme vědět, na jaké webové stránky reklamní banner odkáže zákazníky. Informace, které budoucí oslovené publikum získá musí korespondovat s obsahem webové stránky na kterou se zákazník dostane po kliknutí na banner.

Textové podklady - Váš slogan, moto, heslo, vše co s bannerem souvisí, veškeré texty pro reklamní sdělení.

Grafické podklady - Vaše logo které bude součástí banneru, případně další obrázky produktů. Po předchozí domluvě lze zakoupit fotografie ve fotobance (cca 50,- až 150,- Kč za kus). Tyto fotografie budou zakoupeny pro jednorázové použití.

Termíny - rozhodující je termín spuštění reklamy na daném portálu. Podklady musí být většinou předány jeden pracovní den předem, je tedy potřeba se domluvit na včasném dodání podkladů a korektuře. Tyto termíny budou konzultovány vždy jako první a nastaveny tak, abychom mohli uspokojit Vaše potřeby. Dodání banneru z naší strany trvá většinou 2 - 3 dny. V případě složitějších bannerů termín je vždy konzultován v průběhu prací.